Hakkımızda

Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiren HASTEM

Hakkımızda

Has Temizlik Tesis Yönetim Danışmanlık Personel ve Destek Hizmetleri / Hakkımızda

Ticaret yolculuğuna 2010 yılında HAS TEMİZLİK – Soner DURMUŞ olarak başlayan ve bugün HASTEM TEMİZLİK DANIŞMANLIK TURİZM San.Tic.Ltd.Şti. olarak ve kurumsallaşarak, İnsan Kaynakları hizmetleri (teknik personel), Bordrolama, Profesyonel Temizlik, zemin (kristal ve polimer) cila uygulamaları, Kule rezidans yüksek bina dağcı iç dış cephe cam temizliği, okul, hastane, otel, yurt, antrepo, Fabrika Temizliği, Danışmanlık (Ö.G.G), Garson, Stiwert vs. tüm yaşam alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

Has Temizlik Tesis Yönetim Danışmanlık Personel ve Destek Hizmetleri / Hakkımızda

2018 yılında yaşadığı kurumsal değişim ve dönüşümle birlikte farklı sektörlerde her geçen gün büyüyen ve gelişen bir yapıya kavuşan HASTEM Temizlik müşteri merkezli hizmet anlayışı ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir stratejiyle ilerlemektedir.

“Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiren HASTEM standart belirleyen keşfederek ilerleyen bir oyuncu olma vizyonuyla ülke ekonomisine faydalı olacağı inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeyi sürdürmektedir. ”

— Soner DURMUŞ

Birlikte daha güçlü diyerek çıktığımız bu yolda takım ruhunu güçlü iletişimi ve sinerjinin ortak başarıyı getireceğine inanıyoruz.

Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor çevreye ve doğaya değer veren çalışmanın değerini biliyoruz.